.:Filmy Online:.™

Hudební

Mamma Mia! (2008) /české titulky/

Obrázek


Na ostrůvek Kalokairi do malého rodinného hotýlku přijíždí tři „filmové hvězdy“ rozevlátý architekt Sam (Pierce Brosnan), upjatý bankéř Harry (Colin Firth) a svérázný dobrodruh a spisovatel Bill (Stellan Skarsgård). Tito pánové jsou potenciální otcové mladé Sofie (Julie Waltersová), která se bude co nevidět vdávat a jak je zvykem, její otec by jí měl odvézt k oltáři, ale který z těch tří by to měl být?
Sofiina matka Dona (Meryl Streepová) se v době blízké početí její dcery milovala se třemi chlapci, ale není jasné, který z nich je otcem jejího dítěte. Sofie podniká vlastní pátrání a v matčině deníku objeví jména tří mužů, maminčiných milenců z mládí. Rozhodne se všechny tři pozvat, bez vědomí svojí matky, na svoji svatbu. Když „otcové“ dorazí do jejich rodinného hotelu, zbývá 24 hodin do začátku svatebního obřadu a také 24 hodin na zodpovězení otázky, kdo z nich je Sofiiným otcem. Dona neměla o příjezdu tří mužů z jejího mládí ani ponětí, a tak začne být na Kalokairi „veselo“ - nehledě na přípravy svatby krásné Sofie.

Žádné komentáře
 
Filmy, Filmy online, Java hry, Java alikace, N-Gage 2 hry , Dr. House online , Hrdinove online , Serialy online , vse ke stazeni zdarma ... xxx